Медики назвали простий спосіб відновити здоров’я

Мeдики нaзвaли прoстий спoсіб віднoвити здoрoв’я Щoб пoкрaщити фізичнe тa психологічне самопочуття, потрібно переглянути своє ставлення до звичок, пов’язаних з нічним відпочинком, про що заявили вчені з США. На їхню думку, ранній відхід до сну і раннє ж пробудження — це найбільш простий і ефективний метод відновити захисні сили організму.


Ранній підйом і своєчасний відбій допомагають підвищити якість мозкових функцій, що забезпечує захист від стресу, депресій і зниження когнітивної діяльності, покращує працездатність і в кінцевому підсумку продовжує життя. Цей висновок наукових фахівців наводиться у виданні «OaNews».


Вчені проаналізували дані, отримані після низки досліджень, і констатували: якщо дотримуватися здорового режиму сну, то в організмі відбуваються позитивні зміни, що підвищують його невразливість перед деякими захворюваннями. Зокрема, звичка лягати рано спати і рано вставати, за словами лікарів, затримує прояв ознак старіння, пов’язаних із згасанням активності мозку.


На думку медиків, пізнім засинанням є відхід до сну після двадцяти трьох годин. Чим далі від цього рубежу час засинання — тим негативніше його вплив на роботу мозку.


«Під час сну відбувається вироблення певних гормонів, які виробляються тілом виключно в відведений для цього період. Коли індивід знаходиться в стані сну, його організм позбавляється від токсинів, а також нормалізує гормональний фон», — підкреслили дослідники.


Раннє засинання і ранній підйом підвищують стійкість до стресів, що знижує ризик виникнення депресивних станів, запевняють фахівці. Така звичка, за їхніми словами, позитивно позначається на якості життя: людина, яка встає рано вранці, здатна досягти значно кращих результатів, оскільки в цей час доби мозкова активність особливо висока, що допомагає у вирішенні різних проблем і обумовлює високу продуктивність праці.


Читайте також: Названі способи підвищити виживаність при раку


Люди, які рано встають, більше встигають і успішніше справляються з виникаючими перед ними завданнями, що, в свою чергу, підвищує їх самооцінку і ступінь задоволеності своїм існуванням, підтвердили вчені. medicalnewstoday.com


Ключевые слова:

Читайте также:
Остеопатия помогает лишь в одном случае, в остальных – бесполезна или опасна

Мода на альтернативную медицину и нетрадицонные методы лечения не проходит.
Подробнее »»

Источник

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.