Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 років

Вчeні рoзпoвіли, щo нe мoжнa їсти після 30 рoківДoслідники з дeкількox країн провели спільні роботи, які дозволили з’ясувати, що є ряд продуктів, які не варто їсти людям, яким уже виповнилося 30 років.


Так, це актуально для представників обох статей починаючи з цього віку, навіть якщо вони не відчувають будь-яких проблем зі здоров’ям. Йдеться про цілий списку продуктів, від яких варто відмовитися тим, хто піклується про своє здоров’я. Вчені відзначають, що після 30 років у чоловіків і жінок починають з’являтися дрібні зморшки, які провокуються високим тиском.


Уникнути цього можна, змінивши свій раціон. Так, варто виключити з раціону готових супів, що вимагає тільки додавання гарячої води, оскільки в них немає практично жодної користі.


Другий пункт в списку продуктів йдуть хлібобулочні вироби. Якщо повністю виключити їх неможливо, то варто хоча б скоротити їх споживання, оскільки такі продукти у великій кількості можуть негативно позначитися на фігурі.


Читайте також: Вчені пояснили, чому небезпечно їсти перед телевізором


Після 30 років у людей сповільнюється метаболізм і вони починають активніше набирати зайву вагу, а чисто необхідних в день клькість калорій помітно скорочується. Варто не їсти занадто багато мучного і вийде підтримувати фігуру в хорошому стані досить довго.medicalnewstoday.com


Ключевые слова:

Читайте также:
Остеопатия помогает лишь в одном случае, в остальных – бесполезна или опасна

Мода на альтернативную медицину и нетрадицонные методы лечения не проходит.
Подробнее »»

Источник

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.